هک شدن وبلاگ

۱- چند باری خواهستم وبلاگ رو به روز کنم ، یکبار رمز رو فراموش کردم بازیابی کردم و فراموش کردم پست جدید بذارم ، مجدد بازیابی کردم دیدم ایمیل عوض شده و آخر بار دیدم وبلاگ داریوش کبیر توسط اعراب هک شده .باز گفتم ولش کن حالا سر فرصت بررسی و برطرفش میکنم.وبلاگ توسط یک گروه عرب هک شده بود اون همه با پخش قرآن و اشاره به توهین شیعیان ایرانی به عمر، عثمان، ابوبکر و عایشه.توی نوشته هاشون حرف بی راهی هم نمی زدن.تو ایران به سنی ها خیلی توهین میشه ولی اگر اونها به ما توهین کنن خونمون به جوش میاد.تصور افراط گونه ای نسب به عمر و عایشه داریم .این نوشته در صفحه هک شده برام جالب بود که اشاره کردن ، امام موسی کاظم فرزندی به نام عمر داشته و فرزندانش از سمت مادری به عایشه میرسن .به شخصه با اینکه سید هستم و طبق شجره نامه ای که دارم به امام موسی کاظم  میرسه اصلا به این مورد توجه نداشتم .
به خاطر سفرهایی که در گذشته به کشورهای عربی داشتم ،دوستان و همکاران سنی زیادی داشتم. چه از عربستان و مصر و چه عراق و الجزایر.چیزی که جالب بود خیلی ها نه اطلاعی از کم و کیف مذهب شیعه داشتن و نه توهینی به شیعه میکردن ،خصوصا الجزایری ها که اصلا نمی دونستن مذهبی به نام شیعه هست و تنها فرزندان و نسل پیامبر رو قابل احترام و عزیز می دونستن.

۲- بیتای من در آستانه یک سالگیه .چشم رو هم گذشتیم و یک سال گذشت و این روزها  در پی برگزاری تولد یک سالگی ش هستم.هنوز هم وجودش برام باور نکردنیه .بیتای من دست میزنه ، میرقصه ، الو الو میکنه ، با انجام شیطنت های کودکانه از دستم چهار دسته و پا در میره و این روزها هم سعی میکنه ایستاده  یکی دو متری رو راه بره و پس از زمین خوردن غش غش بخنده.به هر اتفاقی علامت تعجب رو با دستهاش نشون بده و با دیدن عکس و تابلو لبخند بزنه که آره این عکس رو یادمه !
هیچوقت فراموش نخواهم کرد که پاقدم بیتا چقدر پر برکت بود.

۳-بی تفاوتی نسبت به این همه گرونی و چندبرابری شدن همه چیز از سوی مسئولین واقعا برام سواله .البته اسما مسئول .به عقیده من مشتی دزد و غارتگر می تونن اینقدر بی خیال و خونسرد باشن چون ثروت های بادآورده و نامشروع از طریق رانت ها و دلالی های و زد و بندها به قدری زیاده که این فاجعه چند ماهه براشون کاملا عادیه.

۴-باز هم بازی انتخابات شروع شد و باز هم در آستانه انتخابات جدید قول و قرارها و احترام و تعبید ها از سر گرفته میشه و مانند همیشه اتحاد و همدلی توصیه میشه.مردم برای انتخاب آینده کشورشون مهم میشن و فضا تلطیف و باز میشه . ای کاش همه چیز واقعی بود .

دیدگاه‌ها درحال حاضر بسته است. اما شما می‌توانید بازخوردی از سایتتان.

دیدگاه‌ها بسته است.

عضو خوراک مطالب شوید