Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

جمعه، 2 اسفندماه 1381 | February 21, 2003
پيش به سوی دانشگاه

سلام
ترم جديد از راه رسيد و فردا بايد به سمت يزد حرکت کنم. تو اين مدت تقريبا زيادی که بودم دوستان بسيار خوبی پيدا کردم و چيزای خيلی زيادی از اونها ياد بگيرم.
هر چند در يزد هم يک کامپيوتر از نوع ديزلی براي خودم دست و پا کردم ولی منيتورم ايراد داره و بايد درستش کنم.انشاالله از کافی نت به همه دوستان خوبم سر ميزنم . برام دعا کنيد اين دو هفته زود تموم شه و برای پيشواز عيد بيام تهران چون اينقدر موندم هوايی شدم.
***********
خبر سقوط هواپيما به اينجا رسيد که تعداد قربانی ها به ۳۰۲ نفر رسيد و افراد سپاهی که برای تعطيلی ۴۸ ساعت قصد عزيمت به کرمان داشتن دچار اين سانحه دلخراش شدن . البته حرف حديث در مورده مشکوک بودن اين سانحه زياده چرا که وقتی گفته شد چند نفر از درجه داران سپاه در اون سانحه کشته شدن بيشتر ميشه به اين شايعه ها پرداخت.
راستش اصلا انصاف نبود که اولين خبر در اخبار مربوط به پيام تبريک سران مملکت به مناسبت عيد غدير خم باشه و بعد از اون خبر برخورد هواپيما با کوه و...اعلام بشه. واقعا پيام تبريک اينقدر مهم بود که بايد خانواده های ماتم زده در غم از دست دادن عزيزانشون منتظر بمونن که پيام تبريک عيد رو بشنون و بعد در مورد مساله هواپيما پرداخته بشه و..........بازم خدا بهشون صبر بده( من سانحه سقوط ارباس رو که آمريکا زد رو يادم چون چند نفر از همسايه هامون کشته شدن برای همين ميتونم تجسم کنم چقدر ناراحتن و چقدر انتظار دارن)
************
امشب يک عروسی خوب و جالب دعوت بودم. آقا دوماد ۱۹ ساله عروس خانم ۱۷ ساله همه بگين ماشاالله!!
اصلا کی گفته سن ازدواج بالا رفته؟؟؟
عروسو که من درست حسابی نديدم ولی آقا دوماد مشقاشو نوشته بود و امتحاناشم خوب داده بود تازه پسره خوب هم شده بود باباش براش يک زن قلقلی گرفت .به پای هم پير بشن!


 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics