Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

یکشنبه، 7 اردیبهشتماه 1382 | April 27, 2003
داريوش کبير قاچاقچی ميشودسلام
فریدون؟؟!
فریدونو همه شهر میشناختن.50 ساله بود. یک خلافکار سابقه دار که به شهر بافق تبعید شده و بعد ازپایان مدت محکومیتش ترجیح داده بود همون جا بمونه.خلافش به قدری سنگین بود که کسی کاری به کارش نداشت و بقولی به حال خودش میچرید. با نوچه هایی که دور و برش جمع کرده بود برای خودش آقایی میکرد.
نمیدونم چرا اینقدر پشتش گرم بود که بدون ترس و لرز جلوی ما دانشجوها سبز میشد و پیشنهادات عجیب غریب میداد.

همدیگر رو تو قطار دیدم. میگفت دلش برای نونوش (زن بیوه ای که شوهرش تو زندان اعدام شده بود) تنگ شده و میخواد یک سر بره تهران.
بحث نونوش به اینجا کشید که تو حمل مواد بهش کمک کنم!! میگفت از وقتی خاک سفید رو خراب کردن سود نئشیجات توپه توپه!میگفت کیلویی 600000ببر ....600000سود بگیبر!!همینو کم داشتم اونو اول به خدا و بعد به نونوش سپردم و جامو عوض کردم.آخه داریوشی که زندگیش لواشک پر مگسیه رو چه به این کارها!!!!

بعدها شنیدم دانشجوهایی بودن که گول فریدونو خوردنو گیبر افتادن چرا که سربازای مستقر در راه آهن که دائم جابجا میشدن این کارو با سود 5000 راحتر انجام میدادن!
مدتی میشه که دیگه از فریدون بیخبرم.
*********
قرار کوه 5اردیبهشت با شکوه خاصی برگزار شد. راستش قراری که 12 نفره بود به یک قرار 50 نفره تبدیل شد.حقیقتش شرمنده دوستانی شدم که بهشون اطلاع نداده بودم .آخه فکر نمیکردم قرار خصوصی به قرار عمومی تبدیل بشه.واقعا عالی بود و جای همه خالی. خوشحالم که از اولین قرارم اینقدراستقبال شد.به امید قرار های بهتر و مفید تر

نفر سمت راستی داریوش کبیر
********
لازم دیدم یک وبلاگ خوب رو به همه معرفی کنم.Ksnوبلاگی که در زمینه هک فعالیت میکنه و بسیار متفاوت با دیگران عمل میکنه بطوری که میشین مشتری دائم!!
سعی میکنم از این به بعد وبلاگر های تازه کارو برای معروفا و معروفارو برای تازه کارا معرفی کنم.
***********
اشکان جون رفته دیگه درس بخونه از من هم خواسته به جای اون یک خداحافظی کوچولو بکنم.پس اشکان جون یادتون نره
 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics