Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

یکشنبه، 18 اسفندماه 1381 | March 09, 2003
بيانيه ای از داريوش کبير!

سلام.
راستش فکرشو نميکردم يک ديدار چند ساعته و کوتاه اينقدر شيرين و در عين حال پر ارزش باشه. اين که اين ديدار موجب شد امروز تعداد بازديد کننده ها من از ۸۰ نفر هم بيشتر بشه واقعا منو ذوق زده ميکنه و برای منی که مدت کوتاهيه اينجا رو راه انداختم باورنکردنيه.
راستی من از قبل گفته بودم به نفر۱۰۰۰ اکانت اينترنت ميدم ولی تا الان کسی پيدا نشده که بگه نفر۱۰۰۰ بوده در هر صورت من هنوز منتظرم و سر قولم هستم.
******
راستی به ويلاگ مدرسه عشق رفتم و ديدم عکس خودم اونجاست(سمت راست) .خيلی برام جالب بود و از اينکه در اين مدرسه ثبت نام کردم خيلی خوشحالم!

******
تو اين چند روز دوستان زيادی زحمت کشيدن و به من چند تا آدرس که فضای رايگان ميداد رو معرفی کردم . دست همشون درد نکنه . با اين حال فضايی پيدا کردم که تا الان که ازش استفاده کردم جالب بوده و فکر نکنم مشکی داشته باشه و در ضمن ۵۰ مگ هم فضا در اختيار شما ميذاره و قابليت های زيادی داره. اگه دوست داشتين يک سری به اينجا بزنين.

*******
يک خبر جالب هم اينه که علی فلاحيان رئيس سابق اطلاعات براي دومين بار حکم بازداشتش صادر شده . البته با توجه به جو مخالفی که از او در زمان انتخابات رياست جمهوری بوجود اومده ميتونه سوژه جالبی برای طرفداران آقای خاتمی باشه!(اطلاعات بيشتر را اينجا بخوانيد)

********
در ضمن بقيه عکس هايي رو که ديروز گرفتم اينجا گذاشتم:
۱-۲-۳-۴-۵-۶-۷--۸-۹--۱۰-۱۱-۱۲


 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics