Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

جمعه، 23 اسفندماه 1381 | March 14, 2003
روح-جن-شبح! قسمت اول

سلام
شايد اين کلماتی باشه که از بچگی اونها رو بارها شنيديم و بالطبع ترسی از ظاهر شدن اين به اصطلاح موجودات وجود داشته باشه.البته هر کس به نسبت اعتقادی که داره ميتونه باور کنه که حضور اينها چقدر در زندگی وجود داره ويا اصلا همش دروغ و خرافاته که از قديم به گوش ما رسيده.
*******
با تمام اينها الان دانشمندان به اين نتيجه رسيدن که وجود عناصر ماوراء طبيعی در زندگی وجود داشته و بارها با حضور خودشون موجب رعب و وحشت خيلی ها شدند.هر چند نسبت دادن فرض و خيال و توهم از وجود چنين چيزهايی در تنهايي موجب بشه که ما فکر کنيم روح يا جن ديديم .
طبق تحقيقاتی که دانشمندان انگليسی در طی چند دهه اخير با دستگاههای صوتی بسيار قوی که قادر به ضبط اصوات زير ۱۰ دسی بل هستند فهميدن که ارواح برای مدت کوتاهی در فضای مغناطيسی زمين به عبور مرور ميپردازند ليکن با گسترده شدن استفاده از امواج راديوئی و اشعه مادون قرمز حضور روح در کنار انسانها به حداقل خودش رسيده. شما توجهی به امواجی که تلفن های همراه دارند بکنيد که با چه قدرتی در فاصله چند متری شما بر دستگاهای صوتی اثر ميذارند و صفحه مونيتور قبل از زنگ خوردن به لرزش ميوفته!که اين موجب فرار ارواح شده.به طوری که گزارش کمتری در طی اين سالها در لندن به ثبت رسيده.
به عکس زير در گوشه که يک در هست به مدت ۳۰ ثانيه خيره بشين(راست دوروغش به من ربطی نداره!به عربی نوشته شده بود که توسط دوربين های حساسی گرفته شده و صاحب منزل اونجا رو ترک کرده!!!شما هم زياد جدی نگيرين!!)
******
از قديم افرادی که مسلط به علم مغناطيسم بودند بارها تونسته بودن ارواح رو در سيطره خودشون قرار بگيرند و برای آزار و اذيت ديگران از اون استفاده کنن(نقل از کتاب تاريخچه هيپنوتيزم)
امروزه در کشور ما ايران -مکزيک-جامائيکا-هند-پاکستان-عربستان -چين و ...علاقه عجيبی به احضار جن و يا ارواح مردگان دارند و با اين کار پول بسيارخوبی هم به جيب زدند.
به طوری که در کشور خود ما پيرزنانی هستند ملقب به عجوزه که با گرفتن پول های هنگفت اقدام به جادو کردن زنانی ميکنند که مادرشوهر چشم ديدن عروس را نداشته و قصد دارند زن را از چشم مرد بياندازند و يا زن هيچ گاه باردار نشود!!!!و از اين گونه چرنديات
راههايی چون دفن طلسم(نعل قاطر-قفل قديمی در خاک واقع در يک جای دورافتاده و ياقرار دادن مقداری برگ خشک در غذای قربانی وهمچنين انجام نجاست بر روی کلمات و آيات متبرکه و مقدس و ...
والبته برای همه اينها پادزهری هم وجود داره که در قسمت بعدی همراه با عکسی که خودم گرفتم ماجراشو تعريف ميکنم.
اينو بگم که من فقط اينها با استناد به نوشته ها و کتابها و نقل قولهايی که از ديگران به دست من رسيده نوشتم و در کل فرض رو بر اين ميگيرم که تمام اينها دروغه ولي با اتفاقي که در حضور خودم با عکس هايی که گرفتم ميتونم بگم تا ۹۰٪ ميشه بعنوان حقيقت بهش فکر کرد.


 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics