Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

شنبه، 30 فروردینماه 1382 | April 19, 2003
!داريوش کبير اطلاعاتی ميشود


سلام
به سلامتی و میمنت قرار 29 فروردین برگزار شد. لازم به ذکره هرکی به هر دلیلی نتونسته بود به این قرار بیاد اصلا ضرر نکرد ! راستش به قدری این برنامه ریزی غلط بود که هرج و مرج حرف اول رو میزد. جا داشت کسی که این برنامه رو چیده بود ازتجربه دوستانی که این در زمینه موفق بودن استفاده میکرد تا مجبور نشیم از ناحیه وبلاگرهای آماتور و تازه کار به جرم فیلمبرداری محکوم به اطلاعاتی بودن و از این جور وصله ها بشیم.حالا خودممنیم به قیافم میخوره اطلاعاتی و حزبول و از این حرفا باشم ؟ کوروش کبیر کجایی که داریوشت را کشتند!
**********
در لحظاتی که بانیان قرار دنبال جا و مکان میگشتن دوستان در حال سرم گرم کردن خودشون بودن. البته اشکان جون خیلی گل بود که این تفریح و انتخاب کرد و گرنه بعضیا….
راستی این آقا محترم هم در حال نظاره خرابکاری اشکان جونه!!!
البته خودمون یک قرار دیگه تو یک روم زیبا در یک پارک ساختیم تعریف نمیکنم چه گذشت چون خیلی ها ممکنه حرص بخورن**********
داریوش کبیر در کنارIQ197

پلان اول
ساعت 12 شب بود.
قطار دچار مشکل شد حوصلمون سر رفته بود تا اینکه
مردی میانسال به سمت کوپه من و دوستانم اومد .ظاهر زیاد مرتبی نداشت ولی شلخته نبود. از ما دلیل توقف بی دلیل قطار روپرسید آخه گفت فقط شما جوونا بیدار بودین منم گفتم از شما دلیلشو بپرسم شاید بدونین .
پلان دوم
ما هم یک غلطی کردیم گفتیم این چه حرفیه شما ماشاالله جوونین چند سالتونه حاجی؟
-مرد اشاره کرد که قبل از اینکه از سن و سال بگه لازمه به یک موضوع کوچک اشاره کنه.
جا را باز کردیم تا بشینه سیگاری به لب زد و یک پک محکم کشید و شروع کرد:
خدا برادر من رو رحمت کنه خیلی پسر خوبی بود اون ریاضیش خوب بود منم تو طبیعی خوب بودم(چه ربطی داشت) .من نفر 7 کنکور بودم با IQ197. رکورد من رو تو ایران تا امروز کسی نتونسته بشکونه! من متخصص در جراحی مغز و اعصاب هستم . و بسیار درس خوندم و لندن خیلی شهره قشنگیه چون پروفسور اسمیت برام نامه فرستاده!عمل کردن و جراحی کار بسیار سختی بوده و وقتی بحث مغز وسط بیاد از افرادی چون من دعوت میشه!
بعد از روشن کردن سیگار پنجم اینطور ادامه داد: برای عمل مغز فرزند آیت الله طبسی به مشهد رفتم و فقط من بودم که انجام این عمل رو پذیرفتم و با موفقیت جونش رو نجات دادم .الان هم به اسرار ایت الله یزدی برای عمل عمه ایشون(احتمالا عمه کتی) رفته بودم یزد .عمل با شکست انجام شده و همه پول و حسابم رو بستن و منو کلی اذیت کردن و اینجا بود که سیگار 7 روشن شد. من گفته بودم اون پیره و عمل درست نیست ولی کسی گوش نداد و اون مرد.
و اما پلان آخر
بیچارم پول ندارم زیر باره قرضم پسرم با ماشین زده به یکی افتاده زندان !زنم منو گذاشته رفته خارج بخدا اگه سیگار نبود من تا الان زنده نبودم و از تنهایی پس میوفتادم .شما جوونید یک پولی اگه دارین به من بدین عجرتون با امام حسین .خدا از مردی و جوونمردی کمتون نکنه الان محتاجم! گشنمه 100 تومن میخوام برم کیک بخرم بخورم!!!
ساعت از 2 نیمه شب گذشته بود دوستام خواب بودن و من بودم و اون مرد
گفتم حاجی دیره زیاد فشار نیار به مغزت پول نداریم برو راحت بگیر بخواب !
نتیجه : مردیکه دکتر بابا IQ197 بابا متخصص مغز واعصاب برو یکی دیگه رو خر کن عملی!
دکتر و قطار ؟

***********
لینک های دوستان جدید به زودی ....


 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics