Ads by dariushkabir.com
Ads by dariushkabir.com

یکشنبه، 16 بهمنماه 1384 | February 05, 2006
این نوشته عکس ندارد!

قرار بود اینجا حالا چه نهان و چه عیان عکس نگاشت بشه ولی...
نمیدونم چرا به هر چیزی که حساس میشیم بدتر از اون واکنشش اعصابمون رو خرد میکنه.اگر از چیزی بدمون بیاد و یا توهینی بهمون بشه در برابرش اینقدر جبهه میگیریم تا طرف مقابل چند برابر دفعه قبل گردوخاک راه بندازه.
چند روزی از بحث کاریکاتور توهین آمیز به اسلام و حضرت محمد نگذشته که تمام هوش و حواس مملکت معطوف این عمل بی شرمانه شده.من دقیقا نمیدونم تعداد کل کاریکاتورها چند تا بوده و یا چه کسی یا کسانی این تصاویر رو کشیدن ولی تو این چند روز اینقدر لینک های جورواجور برام فرستاده شده که خودم از خودم بابت نگاه کردن به این عکس ها بدم میاد.
بعضی جاها بی پروایی کردن و در کنار کاریکاتورها به قول معروف لینک گذاشتن و به سایت های خارجی ضد اسلامی وصل شدن.امروز دیدم که چقدر هم بازیهای ضد اسلامی ساخته شده و چه جوسازی های وحشتانی علیه اسلام کردن.
تو این شرایط وظیفه ما چیه ؟لینک دادن به این عکس ها و فرستادن اون برای دیگران و طبیعتا ما هم این کارو برای دیگران بفرستیم  تا بقیه هم در جریان قرار بگیرن و یواش یواش این توهین رو لوث کنیم؟ و یا اینکه از فردا هر چی سایت و وبلاگی که در این زمینه عکس یا مطلبی -حالا به هر زبونی - فیلتر بشه.ممکن هم هست فردا یک راه پیمایی راه بندازن علیه اینکار  مثلا چند تا شعار به آمریکاو اسرائیل و مسببینش بدیم و تو صف های راه پیمایی از بغلیمون بپرسیم فلانی تو عکسارو دیدی تا اگر طرف ندیده بدو بدو بره ببینه!
نمی دونم واقعا در برابر این کار وظیفه من باید چی باشه ولی ترجیح میدم من یکی لینکی در این زمینه ندم و مطلب این وبلاگ رو بدون عکس کار کنم!


پرونده ایران رو به شورای امنیت ارجاع دادن نمیدونم چه سرنوشتی در انتظارمونه 
powered by dariushkabir Nedstat Basic - Free web site statistics